O nas

O nas

Adnier

Adnier s.c. to jedna z najstarszych firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami na terenie Krakowa. Historia działalności w branży nieruchomości Adnier s.c. sięga roku 1998.

Prace na budynku

Zarządzamy nieruchomościami na terenie całego Krakowa i okolic. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wykonującymi przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy gazowe, przeglądy elektryczne, kosztorysy, specjalistami sprawującymi funkcje inspektora nadzoru budowlanego, prawnikami prowadzącymi sprawy wspólnot mieszkaniowych oraz z rzeczoznawcami i notariuszami. Zapewniamy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, administrowanie nieruchomościami, obsługę księgową oraz doradztwo w zakresie gospodarowania nieruchomościami.

Zespół Adnier s.c.

Dla Adnier s.c. pracuje zespół osób, które odpowiedzialne są za profesjonalną obsługę naszych Klientów. Dodatkowo współpracujemy z kilkunastoma firmami świadczącymi usługi utrzymania czystości, usługi pogotowia awaryjnego, firmami budowlanymi itp. Prowadzimy działalność zgodnie z polskim prawem w oparciu o licencje zarządców nieruchomości wydane przez Ministerstwo Infrastruktury.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów    Zapytaj o cenę

Wyślij nam wiadomość